WYNAJEM

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
null

HALE NAMIOTOWE

białe, przezroczyste, z drzwiami

Posiadamy w ofercie namioty oraz hale namiotowe w różnych wielkościach i konfiguracjach. Dobieramy odpowiednie namioty pod charakter imprezy i wymagania Klienta. Posiadamy namioty z podłogą, z przeźroczystymi ścianami, podwieszanym sufitem itd.

null

ESTRADY

Wynajmujemy estrady koncertowe na potrzeby imprez plenerowych i w budynkach zamkniętych. Dobieramy rozmiar estrad pod indywidualne potrzebny danego wydarzenia. Wszystkie estrady posiadają wymagane Polskim prawem certyfikaty i dokumentację.
null

NAGŁOŚNIENIE i OŚWIETLENIE

Oferujemy Państwu najwyższej jakości nagłośnienie i oświetlenie. Zarówno na imprezy plenerowe jak również w budynkach zamkniętych. Odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie jest sercem każdego eventu. Zapraszamy do kontaktu-dobierzemy sprzęt do Państwa oczekiwań.
null

TRAWERSY ALUMINIOWE

Trawersy aluminiowe przeznaczone do budowy konstrukcji zewnętrznych i wewnętrznych. Służą jako rampy do podwieszenia sprzętu nagłośnieniowo-oświetleniowego oraz mogą służyć jako zadaszenie.
null

PODESTY SCENICZNE

Posiadamy w ofercie modułowe podesty sceniczne. Wykorzystujemy je do zbudowania scen czy wybiegów na pokazach mody itp. Posiadają wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa
null

EKRANY

Ekrany LED coraz częściej są wykorzystywane jako element bankietu, koncertu czy pokazu mody. Ekrany LED ogromną popularnością cieszą się również jako element stoisk targowych. Posiadamy również ekrany bezszwowe.