WESELA

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Organizacja wesela może być koszmarem lub przyjemnością. Którą opcję wybierasz?

Co możemy dla Ciebie zorganizować?

 • Opracujemy dla Was budżet weselny i zadbamy o terminowość w jego realizacji
 • Pomożemy w znalezieniu wymarzonego miejsca na ślub i wesele
 • Wynegocjujemy ceny i dopilnujemy umów
 • Zajmiemy się koordynacją przygotowań, ślubu i wesela
 • Pomożemy w aranżacji miejsca, znajdziemy florystkę, która spełni Wasze oczekiwania
 • Opracujemy motyw przewodni i niepowtarzalną koncepcję dekoracji
 • Zorganizujemy strefę chill-out oraz atrakcje na wesele oraz animacje dla dzieci
 • Pomożemy znaleźć i zorganizować nocleg dla Waszych Gości
 • Znajdziemy zespół lub DJ`a, który spełni Wasze oczekiwania
 • Pomożemy wybrać kreatywnego fotografa i filmowca
 • Koordynujemy współpracę z dostawcami usług

Nie ma żadnych wątpliwości, że wesele jest najważniejszą i najbardziej wystawną imprezą w dotychczasowym życiu obojga narzeczonych. Nic zatem dziwnego, że zdecydowana większość par mocno przykłada się do organizacji tego wydarzenia. Perfekcyjnie nakreślony scenariusz może jednak łatwo się posypać, gdy nagle okaże się, że są problemy z zarezerwowaniem wymarzonej sali, polecany zespół muzyczny nie ma już wolnego terminu, a wybór kwiatów i ozdób na stoły jest tak ogromny, że wymaga poświęcenia wielu godzin na męczące analizy.

Nie brakuje narzeczonych, którzy wolą sobie tego wszystkiego oszczędzić i zlecają organizację wesela profesjonalnej agencji eventowej. Zespół starStone ma na koncie dziesiątki takich zleceń. Teraz chętnie zajmiemy się przygotowaniem Twojego wesela!

Dlaczego warto zlecić organizację wesela ekspertom?

Podstawową korzyścią dla narzeczonych, a zwłaszcza przyszłej panny młodej, jest oszczędność czasu. Przeciętnie na zaplanowanie wesela i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik trzeba poświęcić minimum pół roku. Rezerwacja sali weselnej, ustalenie szczegółów z dostawcami usług, degustacja i wybór menu, napojów, tortu, wybór sukni ślubnej i dodatków, stworzenie listy gości – jest tego mnóstwo, a każda z tych czynności wymaga pełnego zaangażowania. Nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić, chociażby z przyczyn zawodowych czy rodzinnych.

Skorzystanie z pomocy profesjonalistów od organizacji wesel to przejaw zdrowego rozsądku. Dzięki temu narzeczeni gwarantują sobie, że uroczystość zostanie zaplanowana dokładnie według ich wyobrażeń. To organizatorzy muszą znaleźć sposoby na realizację życzeń Klientów. Daje to ogromny komfort psychiczny. Narzeczeni wiedzą bowiem, że wszystkimi szczegółami związanymi z ich weselem zajmują się doświadczeni specjaliści. Nie ma zatem mowy o wpadkach, które mogłyby zrujnować najpiękniejszy dzień w dotychczasowym życiu młodych ludzi.

Stać Cię na święty spokój

Mnóstwo par rozważa zatrudnienie agencji eventowej do organizacji wesela, ale szybko rezygnują z tego pomysłu w obawie przed bardzo wysoką ceną. Owszem, taka usługa kosztuje, ale na całą tę sprawę warto spojrzeć pod nieco innym kątem.

Obecnie przyjmuje się, że przeciętny koszt organizacji wesela na około 100 osób waha się od 40 do 80 tysięcy złotych. To mnóstwo pieniędzy. Inwestując taką kwotę dobrze jest więc wiedzieć, że ani złotówka nie zostanie zmarnowana na coś, co ewidentnie się nie sprawdzi. Doświadczeni organizatorzy potrafią bez zbędnych emocji podpowiedzieć Klientom najlepsze rozwiązania, a odradzić te, które może i są modne, ale niekoniecznie będą pasować do tego konkretnego wesela.

Ponadto profesjonalna agencja eventowa ma bardzo szerokie kontakty zawodowe i doświadczenie w negocjowaniu cen wynajmu sali, hoteli czy usług cateringowych. Tym samym istnieje duże prawdopodobieństwo, że sumaryczny koszt wesela, nawet po uwzględnieniu wynagrodzenia agencji, będzie niższy niż w przypadku, gdyby wszystkim samodzielnie zajęli się niedoświadczeni narzeczeni.

Skorzystanie z pomocy agencji eventowej przy organizacji wesela ma jeszcze jedną ważną zaletę: brak ryzyka niekontrolowanego przekroczenia budżetu. Jeśli dysponujesz konkretną kwotą i nie możesz sobie pozwolić na głębsze sięgnięcie do kieszeni (a tym bardziej zapożyczenie się), to takie rozwiązanie będzie dla Ciebie po prostu najlepsze. To agencja musi się głowić, jak zrealizować życzenia Klientów w założonym budżecie, ale bez eksperymentowania z jakością poszczególnych usług i produktów.

Nie zakładaj z góry, że nie stać Cię na profesjonalną organizację wesela. Weź pod uwagę wszystkie koszty, również te niefinansowe – własny czas, nerwy, nieprzespane noce, kłótnie z usługodawcami, stres, bo ktoś znowu się z czymś spóźnił. Zespół starStone gwarantuje Ci całkowity brak tego typu problemów, a przede wszystkim zaplanowanie i zrealizowanie wesela dokładnie według Twojego wyobrażenia. Skontaktuj się z nami – przygotujemy niezobowiązującą ofertę, która z pewnością będzie dla Ciebie atrakcyjna.