MIKOŁAJKI

Napisz do nas!

Impreza mikołajkowa, czyli jak wywołać szerokie uśmiechy na buziach najmłodszych? My wiemy!

Grudzień to wyjątkowy miesiąc w praktycznie każdej branży. I to z kilku powodów. Po pierwsze: gwałtownie rośnie sprzedaż. Po drugie: trzeba przyspieszyć z pracą, bo lada moment będzie długa przerwa świąteczno-noworoczna. Po trzecie: należy pomyśleć o pracownikach i ich rodzinach, by pokazać im, że są ważni dla firmy i mogą na nią liczyć w tym wyjątkowym czasie. Na szczęście coraz więcej przedsiębiorstw dostrzega taką potrzebę, czego efektem jest rosnące zainteresowanie profesjonalnymi imprezami mikołajkowymi.
Agencja starStone organizuje takie eventy od wielu lat i możemy z pełną odpowiedzialnością napisać, że świetnie pasujemy do roli pomocników Świętego Mikołaja!

Impreza mikołajkowa? Uciekamy od sztampy!

Z imprezami mikołajkowymi czy generalnie świątecznymi jest jeden problem: owszem, lubimy je, ale też szybko nas nudzą. A co dopiero mają powiedzieć dzieci! Skoro maluchy co roku widzą dokładnie to samo i coraz śmielej podejrzewają, że ten facet z przyczepioną brodą na pewno nie jest Świętym Mikołajem, to trudno je zaskoczyć i sprawić, by wróciły do domów z wypiekami na twarzy.

Standardowa impreza mikołajkowa zawsze przebiega zgodnie z takim schematem: dzieci siadają przy sztucznej choince, nagle słyszą dzwonek, do pomieszczenia wchodzi mniej lub bardziej podobny do Świętego Mikołaja człowiek (oczywiście z gromkim ho, ho, ho!) i zaczyna się odpytywanie – a to zaśpiewaj piosenkę, a to powiedz wierszyk. Kilkanaście minut i po sprawie. Wszyscy dobrze wiemy, że współczesne dzieci są bardzo wymagające i takie mało profesjonalne mikołajki raczej im nie wystarczą. Dlatego w tym roku postaw na coś innego i skorzystaj z pomocy ekspertów. Zespół starStone jest do Twojej dyspozycji.

Nasze mikołajki to przede wszystkim skupienie się na dzieciach. Wychodzimy z założenia, że nie wystarczy tylko wręczenie prezentów (zwykle nieszczególnie efektownych) i zrobienie sobie zdjęcia z „Mikołajem”. Maluchy chcą się zabawić i wczuć w atmosferę zbliżających się świąt. Dlatego największy akcent stawiamy na część animacyjną. Współpracujemy z prawdziwymi specjalistami od kreowania świata dziecięcych fantazji. Mikołajki to świetna okazja, by np. własnoręcznie stworzyć ozdoby na choinkę, którymi dzieci mogą się później pochwalić przed rodzicami. Fantastycznym dodatkiem do imprezy jest ogródek animacyjny, w którym maluchy mogą kreatywnie spędzić trochę czasu. Dodajmy do tego spektakl świąteczny, a dla starszych dzieci zabawy w świecie rozszerzonej rzeczywistości, by otrzymać imprezę mikołajkową, w której udział chętnie wzięliby nawet dorośli.

Mikołajki to idealny sposób na budowanie więzi z klientami i pracownikami

Być może zadajesz sobie właśnie podstawowe pytanie: po co właściwie mam rozważać organizację imprezy mikołajkowej w mojej firmie, galerii handlowej, klubie fitness, kinie etc.? Odpowiedź jest prosta: ponieważ nic tak nie wpływa na budowanie lojalności pracowników i klientów, jak zadbanie o ich najbliższych. Gdy dziecko dostaje balonik z logo firmy na festynie, to rodzice podświadomie czują wdzięczność i tym samym lepiej zapamiętują logo marki. W przypadku mikołajek ten efekt jest zwielokrotniony.

Imprezę mikołajkową można więc zorganizować zarówno z myślą o dzieciach pracowników (w ramach np. imprezy towarzyszącej wigilii firmowej), jak i o dzieciach klientów – w tym drugim przypadku będzie to znakomity event promujący brand, z gwarantowanym efektem zwiększenia świadomości marki i wzmocnienia jej wizerunku. To zdecydowanie jedna z najlepszych inwestycji marketingowych, na jakie możesz sobie pozwolić tuż przed końcem roku.

Agencja eventowa starStone od wielu lat organizuje imprezy mikołajkowe dla biznesu, samorządów, różnych organizacji, ale też ośrodków opiekuńczo-wychowawczych, szkół czy jednostek kulturalnych. Wykorzystaj nasze doświadczenie i kreatywne pomysły. Skontaktuj się z nami, a my dopilnujemy, by mali goście Twoich mikołajek jeszcze długo po zakończeniu imprezy nie przestawali się uśmiechać.

Zobacz realizacje

×
Zapytaj o ofertę

Napisz do nas!

×
Zadzwoń do nas