OTWARCIE SERWISU SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH – TYCHY

Otwarcie nowej siedziby Trans Truck Serwis – nie mogło nas tam zabraknąć!

Firma Trans Truck Serwis działa na rynku od 1991 r. Specjalizuje się przede wszystkim w przewozach krajowych i międzynarodowych – realizuje transporty na terenie całej Europy. Ponadto grupa TTS świadczy usługi z zakresu serwisowania samochodów ciężarowych, zapewniając swoim Klientom zaawansowaną diagnostykę i naprawę pojazdów. Firma dysponuje także myjnią samochodów ciężarowych.

TTS GROUP to zbiór rodzinnych firm, wyróżniający się na tle innych przedsiębiorstw z branży transportowo-logistycznej swoim profesjonalizmem, jakością usług i wysokimi kompetencjami kadry pracowniczej. Klienci cenią ich szczególnie za dużą elastyczność, rozumienie ich problemów i zaspokajanie potrzeb. Można śmiało stwierdzić, że są to cechy, za które Klienci doceniają również agencję eventową starStone – naszą firmę, która została zaangażowana do zorganizowania imprezy z okazji otwarcia nowej siedziby Trans Truck Serwis.

Organizowanie imprez branżowych zawsze stanowi spore wyzwanie, ale my chętnie się takich podejmujemy. Współpracujemy z przedstawicielami różnych sektorów, dlatego do każdego Klienta podchodzimy w pełni indywidualnie. Jesteśmy elastyczni i szybko orientujemy się w sytuacji. Firma Trans Truck Serwis, posiadająca wieloletnie doświadczenie, nie bojąca się nowatorskich projektów i rozwiązań, miała prawo wymagać od nas tego samego, a my postanowiliśmy te wymagania spełnić i zorganizować zachwycające otwarcie nowej siedziby ich firmy. Naszym głównym celem było urządzenie imprezy, która odzwierciedlałaby charakter firmy transportowo-logistycznej, ale jednocześnie była szykowna i elegancka.

Zmiany symbolem sukcesu

Po dwudziestu latach działalności, firma Trans Truck Serwis postanowiła zmienić lokalizację swojego przedsiębiorstwa i otworzyła nową siedzibę w Tychach. Z tej okazji – we współpracy z naszą agencją eventową starStone – zaplanowała uroczyste otwarcie. Przez lata firma ta budowała swoją pozycję i rozrastała się pod wieloma względami – przybyło pracowników, profesjonalnego sprzętu, pojazdów transportowych. Jej przeniesienie miało na celu nie tylko pomieszczenie tego wszystkiego, ale także podniesienie standardu obsługi Klientów i ułatwienie im korzystanie z usług oferowanych przez grupę TTS. Dla właścicieli i pracowników firmy był to ważny dzień i wielka zmiana, będąca symbolem ich wspólnego sukcesu.
Naszym zadaniem było zorganizowanie profesjonalnej imprezy z okazji otwarcia nowej siedziby firmy Trans Truck Serwis, która jednocześnie byłaby świadectwem ich osiągnięć. Przygotowaliśmy event dla dwustu zaproszonych gości, których stanowili pracownicy i kontrahenci serwisu. Wielkim zaskoczeniem była dla nich aranżacja powierzchni magazynowych serwisu samochodowego, gdzie odbyła się impreza i bankiet. Wszystko za sprawą pięknych dekoracji i umiejętnie ukrytych kanałów naprawczych. Kanały te mają 25 metrów długości, więc ukrycie ich nie było proste. A jednak udało się! Zabudowaliśmy 3 kanały naprawcze i pokryliśmy je jasną wykładziną. Efekt był piorunujący – goście zapomnieli, że znajdują się w magazynie i serwisie samochodowym.

Pracownicy firmy starStone zadbali o to, by cała hala została przekształcona w salę bankietową. Po zwykłym magazynie nie było już ani śladu. W miejsce ciężarówek pojawiło się za to profesjonalne nagłośnienie, scena oraz oświetlenie wzmacniane przez podwieszone pod sufitem makarony. Na ścianach zawisły czarne kotary oraz grafiki przedstawiające instrumenty muzyczne. Na poszczególnych elementach wystroju zamieściliśmy również logo firmy Trans Truck Serwis. Całość ocieplała surowe wnętrze pełne stalowych ścian i świetnie komponowała się z estetyką sali bankietowej. Aby dodatkowo wzbogacić wystrój, przygotowaliśmy stare zdjęcia firmy i ustawiliśmy je na czarnych metalowych sztalugach. Efekty świetlne, dźwiękowe i wizualne uczyniły tę imprezę niepowtarzalną.

Czym firma starStone zaskoczyła gości?

Oprócz stosownej oprawy, agencja starStone odpowiadała również za przygotowanie innych niezbędnych elementów, które zwyczajowo pojawiają się na tego typu imprezach. Na uroczystym otwarciu nie mogło zabraknąć bufetów i barów dostępnych dla gości przez cały wieczór oraz zaplecza cateringowego, gdzie na bieżąco przygotowywano posiłki. W strefie chillout ustawiliśmy meble eventowe ze świecącymi kostkami LED, a pozostałą przestrzeń zagospodarowaliśmy okrągłymi stołami cateringowymi ozdobionymi czarnymi pokrowcami oraz stolikami koktajlowymi. Obok strefy chillout ustawiliśmy wspomniane już podświetlane bary obsługiwane przez profesjonalnych barmanów.

Nie zapomnieliśmy również o przygotowaniu siedziby z zewnątrz. W myśl zasady, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, pracownicy firmy starStone postanowili dopilnować, by goście poczuli się wyjątkowo jeszcze przed wejściem do budynku. Przede wszystkim zadbaliśmy o oświetlenie, instalując efektowne lampy. Rozłożyliśmy też czerwony dywan i słupki odgradzające, które nie tylko jasno wyznaczały wejście do nowej siedziby, ale także wyglądały bardzo szykownie i elegancko. Pamiętaliśmy również o osobach palących – utworzyliśmy strefę palacza pod namiotem i ją również wyposażyliśmy w stoliki cateringowe. Po wejściu do budynku wszyscy goście mogli skorzystać ze zorganizowanej przez nas szatni z obsługą rozdającą profesjonalne numerki, co uniemożliwiało wszelkie pomyłki.

Impreza z okazji otwarcia nowej siedziby firmy Trans Truck Serwis nie mogła obyć się bez ciekawych atrakcji. A tych było naprawdę sporo! Już przy wejściu gości powitała specjalna ścianka z logo firmy ustawiona na czerwonym dywanie. Goście chętnie robili sobie zdjęcia i wyglądali przy tym jak prawdziwi celebryci. Na sali bankietowej na każdego czekał tzw. welcome drink i przekąska. Event rozpoczęto od przemówienia i poświęcenia obiektu, natomiast oficjalna inauguracja odbyła się poprzez symboliczne odpalenie znicza „olimpijskiego” na scenie.

Nie zabrakło też fenomenalnych występów. Na otwarciu pojawiła się między innymi Joanna Bartel, która swoim występem zabawiała gości. Były też bardziej nietypowe atrakcje takie jak fire show, czyli teatr ognia oraz taniec w kielichach. Na scenie nie zabrakło również profesjonalnych tancerek, które raczyły gości niezwykłymi układami i różnorodnymi aranżacjami.
Sam bankiet zorganizowany dla tylu gości cieszył się wielkim uznaniem. Do tańca zachęcał wszystkich zespół coverowy, co sprzyjało dobrej zabawie i sprawiło, że impreza trwała do rana. Dla nas był to oczywisty znak, że event się udał i wszyscy uczestnicy byli zadowoleni.

Agencja eventowa starStone cieszy się zaufaniem swoich Klientów nie bez powodu. Oprócz kompleksowej organizacji powierzanych nam zleceń, dbamy o wszystkie szczegóły aż do ostatniej minuty. Dzięki temu mamy pewność, że nic nie umknie naszej uwadze, a impreza będzie kolejnym sukcesem dla nas i naszych Klientów. Zorganizowanie eventu z okazji otwarcia nowej siedziby firmy Trans Truck Serwis z pewnością było naszym wspólnym sukcesem, a największym dowodem na to jest satysfakcja naszych Klientów i wszystkich gości.