PRAPREMIERA RANGE ROVER EVOQUE

Elegancja i styl, czyli prapremiera Range Rovera Evoque w Tychach

Nowy kompaktowy SUV marki Range Rover to coś na co wszyscy czekali! Niezwykły przedstawiciel klasy premium doczekał się swojej prapremiery, którą z wielką przyjemnością zorganizowali pracownicy naszej agencji eventowej starStone. Luksusowy samochód wymaga równie eleganckiej oprawy, dlatego w pełni zaangażowaliśmy się w przygotowanie eventu będącego świadectwem jego fenomenu. Naszym celem było to, aby nowy Range Rover Evoque wjechał na salony z typową dla siebie dynamiką i splendorem, a dzięki kompleksowej aranżacji i naszej kreatywności, udało nam się ten efekt osiągnąć.

Prapremiera Range Rovera Evoque drugiej generacji miała miejsce 9 marca tego roku w Tychach na terenie Browaru Obywatelskiego. Zorganizowanie eventu w niezwykłym, zabytkowym budynku o industrialnym wnętrzu okazało się strzałem w dziesiątkę – wszyscy Goście wydawali się zachwyceni otoczeniem i samą imprezą premierową, zanim jeszcze został zaprezentowany nowy samochód. A było ich naprawdę sporo, bowiem Browar Obywatelski odwiedziło tego dnia 200 zaproszonych gości. Wszyscy czekali na odsłonięcie czarnej płachty, którą przykryty był nowy Range Rover Evoque. Moment, w którym ujrzeliśmy połyskujący biały lakier był dla wszystkich niezwykle emocjonujący.

Stylistyka nowego Evoque jest naprawdę imponująca, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu, więc aby wpasować się w atrakcyjny design marki Range Rover, pracownicy firmy starStone włożyli wiele czasu i wysiłku w przygotowanie całej imprezy. Z pewnością wybór miejsca jest jedną z kluczowych kwestii, ale sam lokal – nieważne jak fenomenalny – może nie wystarczyć, by przyciągnąć uwagę zgromadzonych, jeśli cały event nie ma odpowiedniej oprawy. Dlatego inspirując się dynamicznym charakterem i jednoczesną elegancją prezentowanego samochodu, postanowiliśmy odpowiednio zaaranżować wnętrze i zorganizować takie atrakcje, które idealnie odzwierciedlą jego styl.

Impreza promocyjna zorganizowana kreatywnie i z pasją!

Niebanalne industrialne wnętrze Browaru Obywatelskiego zainspirowało nas do pójścia w minimalizm, zwłaszcza, że całość i tak uświetniał stojący na środku sali samochód. Zapewniliśmy uczestnikom eventu pełną infrastrukturę, zaczynając oczywiście od zróżnicowanego oświetlenia. Reflektory i nastrojowe lampy led dawały ciekawy efekt wizualny i ocieplały surowe wnętrze lokalu. Skorzystaliśmy również z naszych własnych mebli eventowych, na które składały się skórzane kanapy i fotele, nowoczesne kostki oraz stoliki ledowe typu cube, które idealnie komponowały się z przemysłowym charakterem sali. Tym samym stworzyliśmy Gościom świetne warunki nie tylko do wspólnego dzielenia się wrażeniami, ale także do swobodnego oglądania wszystkich atrakcji wieczoru.

Na brak rozrywek nie można było zresztą narzekać. Zadbaliśmy o to, by wieczór był bogaty w atrakcje i trzymał w napięciu do samego końca. Przede wszystkim nie mogło zabraknąć Gości specjalnych, którzy swoją obecnością uświetnili imprezę promocyjną z okazji prapremiery nowego Range Rovera. Na evencie pojawił się polski dziennikarz radiowy i redaktor motoryzacyjny Jarosław Maznas, znany przede wszystkim z kanału TVN Turbo, a także ambasadorka modelu Evoque, aktorka i sportsmenka – Karolina Gorczyca.

Przybycie rozpoznawalnych osób, cieszących się renomą w świecie motoryzacji to nie jedyna atrakcja wieczoru. Zadbaliśmy również o to, aby podczas trwania eventu nie zabrakło innych urozmaiceń, które jednocześnie podkreśliłyby wagę wydarzenia. Zawsze staramy się znaleźć wspólny mianownik pomiędzy dostarczaną rozrywką a tematyką imprezy. Mając świadomość, że Range Rover jest marką ekskluzywną, zdecydowaliśmy się na oryginalne i nietypowe atrakcje, które rzadko można spotkać na jakichkolwiek imprezach. To właśnie takie rzeczy wyróżniają nasze eventy spośród innych i sprawiają, że są one godne zapamiętania.

Niewątpliwy popis na oświetlonej scenie dała fenomenalna grupa MultiVisual znana z programu Mam Talent – występ słynnych kuglarzy wywołał prawdziwe poruszenie wśród Gości. Jednak nie byli to jedyni Panowie znani z popularnego talent show. Na imprezie promocyjnej pojawili się także chłopcy z Bucket Guys, którzy dosłownie zasłynęli z niezwykłej gry na… wiaderkach. I choć może się wydawać, że zwykłe plastikowe wiaderko nie jest zbyt prestiżowym instrumentem, ten ceniony duet po raz kolejny udowodnił, że nie warto oceniać po pozorach. Nie tylko dali świetny występ, ale też nawiązali swoim wykonaniem do terenowego charakteru samochodu, co idealnie wpisało się w klimat eventu.

Oprócz udanej imprezy promocyjnej, na którą złożyła się estetyczna oprawa, niezwykłe atrakcje i występy oraz pyszny catering, Partnerzy marki pomyśleli również o podarunkach dla Gości, które będę przypominać im o wydarzeniu jeszcze długo po jego zakończeniu. Ten wdzięczny element był idealnym zwieńczeniem wieczoru. Reakcje przybyłych Gości pozwalają nam stwierdzić, że event z okazji prapremiery nowego SUV-a Evoque marki Range Rover okazał się naprawdę wielkim sukcesem zarówno dla naszego klienta z branży motoryzacyjnej, jak i dla samej agencji starStone. Cieszymy się z kolejnej świetnie zrealizowanej imprezy, ale to zadowolenie uczestników spotkania stanowi dla nas największe wyróżnienie.