ORGANIZACJA IMPREZY JUBILEUSZOWEJ – DLACZEGO WARTO ORGANIZOWAĆ TAKIE IMPREZY?

Impreza jubileuszowa to bardzo dobry sposób na uczczenie ważnego momentu swojego życia, zarówno prywatnego jak i zawodowego. Jubileusze tradycyjnie kojarzone były przede wszystkim z imprezami rodzinnymi. Od pewnego czasu organizowane są przede wszystkim przez firmy, których celem jest świętowanie okrągłej rocznicy obecności na rynku. Czy rzeczywiście warto organizować jubileusz, czy może jest to po prostu strata ciężko zarobionych pieniędzy?
Dlaczego warto zorganizować imprezę jubileuszową?

Statystyki wskazują, że firmy upadają równie szybko jak powstają. Dlatego wątpliwości dotyczące świętowania, nawet każdego kolejnego roku działalności powinny zostać rozwiane bardzo szybko, kiedy spojrzy się na korzyści płynące z pozytywnej decyzji w tym kierunku.

Zalety organizowania imprezy jubileuszowej

  • integracja pracowników i pracodawców
  • polepszenie relacji w firmie
  • wzmocnienie wizerunku marki

Oczywiście plusy te nie dotyczą wyłącznie prywatnych, działających prężnie firm – takie same korzyści będą czerpać świętujące jubileusz urzędu czy całe miasta. Nie można zapominać również o rodzinach, które najbardziej kochają jubileusze i które choć mają nieco inne pobudki i cele, tak naprawdę cieszą się tak samo, skupiając się przede wszystkim na integracji – tym razem nie pracowników, a rodziny.

Firma lub urząd organizujący imprezę jubileuszową staje się jeszcze bardziej godnym zaufania partnerem biznesowym w oczach kontrahentów. Dla pracowników jest to okazja na zintegrowanie się z szefostwem oraz lepsze poznanie siebie nawzajem oraz zżycie się ze swoimi kolegami z pracy. Wszystko to wpływa bardzo korzystnie na relacje w całej placówce, polepszając atmosferę i powodując, że wszystkim będzie pracowało się lepiej i efektywniej, a do pracy przychodziło się z przyjemnością.

Każdemu od czasu do czasu należy się odrobina odpoczynku oraz przyjemności – dlaczego nie, skoro impreza jubileuszowa pozwala połączyć wszytko, a więc przyjemne z pożytecznym?