Katowice – najlepsze miejsce na eventy firmowe

Eventy firmowe to nieodłączny element każdego przedsiębiorstwa. Zazwyczaj są to imprezy okolicznościowe organizowane z okazji jubileuszu firmy, otwarcia nowej siedziby lub premiery produktu. Pracodawcy zaczęli jednak coraz większą uwagę poświęcać aspektom takim jak budowanie zespołu, integracja i motywacja, więc od czasu do czasu organizują pracownikom również imprezy integracyjne, nie wymagające żadnej szczególnej okazji. Każdy event firmowy sprzyja zacieśnianiu relacji między uczestnikami i stanowi narzędzie motywacyjne w rękach pracodawcy. Zrelaksowany i zadowolony pracownik, to wydajniejszy pracownik. Dlatego stworzenie dobrej atmosfery w miejscu pracy jest kluczem do sukcesu każdego przedsiębiorcy.

Równie istotne jest to, że eventy firmowe pozwalają kreować pozytywny wizerunek marki. Pracodawcy, którzy dbają o swoich pracowników są dobrze postrzegani zarówno przez swoich kontrahentów, jak i klientów. Dodatkowo, jeśli firma cieszy się dobrą opinią, właścicielom łatwiej pozyskiwać nowych członków zespołu. Każdy chce pracować w miejscu, w którym pracowników docenia się i szanuje. Organizowanie eventów firmowych pokazuje, że dane przedsiębiorstwo jest właśnie takim miejscem.

Organizacja imprez integracyjnych Śląsk
Pomysły na eventy firmowe w Katowicach

Wybieranie miejsca na imprezę firmową bywa skomplikowane, zwłaszcza, jeśli nie do końca wiemy, jaki powinien być charakter naszego eventu. Niektórzy przedsiębiorcy decydują się na imprezy w stylu oficjalnym, inni wręcz przeciwnie – stawiają na luźną atmosferę. Niezależnie od tego, jakie eventy nas interesują, warto wybrać miejsce, które zagwarantuje nam wiele możliwości i pozwoli na realizację imprezy firmowej o dowolnym charakterze.

Jednym z najbardziej obiecujących miast, gwarantującym udany event firmowy, są Katowice. W ostatnich latach przeżywają one prawdziwy rozkwit. Są idealnym miejscem do zorganizowania imprezy firmowej, zarówno w stylu oficjalnym, jak i nieoficjalnym. Oferują mieszkańcom i przyjezdnym wiele ciekawych opcji spędzania wolnego czasu. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na organizację eventów firmowych w Katowicach lub okolicznych miastach, z pewnością będą mogli przebierać w atrakcyjnych miejscach i niecodziennych rozrywkach, aby wreszcie wybrać te, które najbardziej przypadną do gustu pozostałym uczestnikom firmowej imprezy.

Pomysły i inspiracje na eventy firmowe w Katowicach i innych miastach Górnego Śląska, warto czerpać od osób, które doskonale znają te tereny. Jeśli sami nie do końca orientujemy się, gdzie najlepiej pójść i z jakich atrakcji skorzystać, warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnej agencji eventowej, która nie tylko zaplanuje i zrealizuje każdą imprezę firmową, ale także postara się, by event przyniósł zleceniodawcy wszystkie oczekiwane korzyści.

Jedną z takich agencji jest właśnie starStone – firma, która od lat zajmuje się kompleksową realizacją eventów firmowych w Katowicach i okolicznych miastach. Nasi pracownicy nie tylko pomogą Klientom zaplanować takie spotkanie, ale także wszystko zrealizują i będą czuwać nad przebiegiem imprezy od początku do końca. Zorganizujemy event plenerowy i w przestrzeni zamkniętej. Zadbamy o odpowiednią oprawę, catering i atrakcje dla gości. Sprawimy, że impreza firmowa stanie się wydarzeniem, które na długo zapadnie w pamięci uczestników.

Najlepsze imprezy firmowe w Katowicach? Tylko z agencją starStone!

Aby wieczór spędzony w gronie współpracowników był udany, warto zaplanować imprezę firmową, której charakter będzie odpowiadał ich potrzebom i upodobaniom. Istnieje kilka typów eventów, które najlepiej sprawdzają się w środowisku biznesowym. Są to:

 • Imprezy team-building
 • Garden party
 • Pikniki i festyny
 • Gale i bankiety
 • Imprezy świąteczne

Typ eventu dobieramy do okazji i tak na przykład, w ramach promocji produktu można zorganizować bankiet lub garden party, a jeśli zależy nam na integracji, to najlepsze będą imprezy team-buildingowe i pikniki dla rodzin z dziećmi. Agencja eventowa starStone zawsze pomaga swoim Klientom wybrać odpowiedni charakter spotkania, aby następnie zaplanować i zorganizować event firmowy spełniający wszystkie wyznaczone kryteria.

Jak można wykorzystać tę współpracę? Przede wszystkim całe planowanie i realizacja spada na ręce naszych pracowników z agencji starStone, którzy mają doświadczenie w organizacji imprez firmowych i znają wszystkie najnowsze trendy. Poza wyborem miejsca i atrakcji, zadbają o aranżację wnętrza lub zagospodarowanie przestrzeni otwartej, jeśli zleceniodawcy zdecydują się na imprezę plenerową. Uczestnikom spotkania pozostanie jedynie dobrze się bawić, zwłaszcza, że agencja starStone przykłada dużą wagę do atrakcji na eventach firmowych. Jest mnóstwo możliwości, szczególnie jeśli planujemy imprezę firmową w Katowicach. Zanim zasiądziemy do kolacji, warto skorzystać z takich atrakcji jak:

 • Występ iluzjonisty
 • Pokaz taneczny
 • Koncert
 • Foto/Video budka
 • Pokaz barmański
 • Kurs baristyczny
 • Fireshow

Każda z tych rozrywek pozwoli pracownikom zrelaksować się i oczywiście – dobrze bawić. Wymienione atrakcje świetnie sprawdzą się na imprezach oficjalnych i mniej formalnych oraz w plenerze i pod dachem. Specjaliści z agencji eventowej starStone pomogą zleceniodawcom tak organizować eventy firmowe, by atrakcje idealnie wpisywały się w plan spotkania i zaangażowały do zabawy wszystkich gości.