Imprezy plenerowe? Katowice zaskoczą Cię możliwościami!

Imprezy plenerowe wymagają wielu przygotowań i zaangażowania ze strony organizatorów. Tak, jak rozległe bywają tereny, na których realizuje się tego typu projekty, tak nieskończone wydają się przygotowania do samego eventu. Bywa, że coś wymyka się spod kontroli, brakuje rąk do pracy lub czasu, którego potrzeba, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Z pomocą przychodzą wtedy profesjonalne agencje eventowe, które zajmują się kompleksową realizacją wszelkiego rodzaju imprez i nie dają się zaskoczyć żadnym nieprzewidzianym wydarzeniom.

Katowice stwarzają idealne warunki do zorganizowania na ich terenie imprezy plenerowej. Piękne zielone ogrody przyrestauracyjne, obrzeża miast i place pod wynajem, dają wiele możliwości. Przestrzeń można zaaranżować pod dowolną imprezę plenerową. Piknik dla rodzin z dziećmi lub eleganckie garden party? W Katowicach można zorganizować jedno i drugie. Przyjazny klimat tego miasta oraz dostęp do wszelkich rozrywek sprawiają, że scenariusz imprezy plenerowej i jego realizacja, zachwycają wszystkich przybyłych Gości.

Imprezy plenerowe organizują wszyscy – osoby prywatne, samorządy, firmy i organizacje non-profit. Największym atutem eventów odbywających się na wolnym powietrzu jest fakt, że możemy zaprosić na nie od kilku do kilkuset osób. W przypadku zamkniętych przestrzeni rzadko mamy takie możliwości. Nawet jeśli boimy się kapryśnej pogody, możemy się przed nią łatwo zabezpieczyć, rozkładając namioty eventowe, pod którymi Goście schronią się w razie opadów deszczu. A jeśli pogoda dopisze, namiot może służyć za strefę chillout. Z pewnością zrobi to wrażenie na uczestnikach imprezy.

Atrakcje na imprezy plenerowe w Katowicach

Dobry event, to taki, który zostaje w pamięci Gości na dłużej. Dlatego, jeśli planujemy imprezę plenerową, nie możemy zapomnieć o atrakcjach dla uczestników. Owszem, zagospodarowanie przestrzeni i catering są równie ważne, ale jeśli impreza ma być w pełni udana, nie może niczego zabraknąć. Rozrywkę dla Gości ustalamy wedle tego, kto ma pojawić się na imprezie. Wiadomo, że jeśli spodziewamy się tylko dorosłych, sprawa jest nieco łatwiejsza, ale jeśli w evencie biorą udział również dzieci, należy im zapewnić angażujące atrakcje, które pozwolą rodzicom znaleźć chwilę dla siebie.

Pikniki i festyny to imprezy plenerowe tworzone z myślą o rodzinach z dziećmi. Często decydują się na nie przedsiębiorcy, którzy w ten sposób pragną zintegrować swoich pracowników i stworzyć im okazję do wspólnego spędzania czasu. Tego typu imprezy plenerowe, to też świetny sposób na urozmaicenie czasu mieszkańcom, dlatego korzystają z nich samorządowcy. Wielką zaletą realizowania pikników i festynów jest również to, że organizatorzy mają okazję do ocieplenia swojego wizerunku, co zresztą często wykorzystują. Eventy na wolnym powietrzu pozwalają bowiem dotrzeć do wielu osób jednocześnie, gromadząc uczestników w jednym miejscu, co z pewnością wyróżnia te imprezy na tle innych.

Jakie atrakcje będą odpowiednie na imprezy plenerowe w Katowicach? Przede wszystkim powinniśmy korzystać z usług lokalnych artystów i rozrywek, które w ostatnich latach cieszą się największą popularnością. Należy uwzględnić potrzeby dzieci i dorosłych oraz zadbać o to, by mogli spędzać czas wspólnie. Najlepiej sprawdzą się takie atrakcje, jak:

  • Fotobudka
  • Dmuchane kule
  • Pokaz baniek mydlanych
  • Warsztaty plastyczne i kulinarne
  • Zawody sportowe
  • Zabawy z animatorami

Dla dzieci można też wynająć dmuchane zamki i trampoliny, a dorosłym z pewnością spodoba się strzelanie z łuku, strefa paintball i przejażdżki na quadzie. Całość może zwieńczyć koncert, huczna biesiada, pokaz sztucznych ogni lub fireshow. Dzięki tym atrakcjom każda impreza plenerowa będzie udana i pozostanie w pamięci Gości na dłużej.

Najlepsze imprezy plenerowe? Tylko z agencją starStone!

Aby mieć pewność, że piknik będzie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i przyniesie organizatorom oczekiwane korzyści, warto zaangażować do współpracy profesjonalną agencję eventową, która zajmie się kompleksowym planowaniem i realizacją imprezy plenerowej. W Katowicach i okolicznych miastach działa nasza firma starStone, która posiada na swoim koncie liczne realizacje tego typu eventów. Dzięki znajomości terenów na Śląsku i dysponowaniu zapleczem techniczno-artystycznym, jesteśmy w stanie zorganizować każdą imprezę plenerową, zarówno oficjalne garden party, jak i rodzinny piknik.

Organizacja imprezy plenerowej na Śląsku, to dla specjalistów z agencji starStone świetna okazja do zaprezentowania swoich możliwości, a Katowice – miasto kultury i rozrywki – dają nam naprawdę szerokie pole manewru. Przygotujemy event zgodny z oczekiwaniami Klienta, a nawet spróbujemy go zaskoczyć. Wysoko stawiamy sobie poprzeczkę, by wyeliminować wszelkie niedociągnięcia i zorganizować imprezę, która urzeczywistni wizję naszego Klienta o idealnym pikniku dla rodzin z dziećmi lub wykwintnym garden party. Jedno jest pewne, impreza plenerowa z firmą starStone to przepis na sukces.