Kompleksowa organizacja imprez plenerowych

Dowiedz się więcej

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jeśli szukasz alternatywy do imprez w hotelach, dużych salach bankietowych, to najlepszym sposobem na ich urozmaicenie, jest zorganizowanie eventu w plenerze. Imprezy organizowane pod gołym niebem, mają zupełnie inną atmosferę niż te odbywające się pod dachem. Mamy tutaj do czynienie przede wszystkim z wypoczynkiem na świeżym powietrzu, gdzie podczas dobrej zabawy, pracownicy integrują się ze sobą.

Najbardziej znane imprezy plenerowe to pikniki, które zazwyczaj organizowane są dla pracowników oraz ich rodzin. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w sposób plenerowy zorganizować festyn, dzień otwarty zakładu, spotkanie plenerowe dla klientów, spotkanie z okazji Dnia Dziecka, czy też imprezę sportową. Jest to aktywne spędzenie czasu w gronie najbliższych współpracowników i rodzin.

Czym dysponujemy? Jak działamy?

Nasze doświadczenie sprawia, że gwarantujemy znalezienie najlepszego miejsca na przeprowadzenie imprezy plenerowej, zorganizowanie smacznego cateringu, który na świeżym powietrzu będzie smakował jeszcze lepiej niż zazwyczaj oraz przygotowanie takich atrakcji, które zadowolą pracowników, ale także dzieci, które pojawią się na takim evencie. W przypadku organizowania imprez plenerowych najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom, dlatego od samego początku czuwamy nad jego przebiegiem. Dzięki naszemu doświadczeniu w organizowaniu takich eventów możemy zapewnić, że uczestnicy przeżyją niezapomniane chwile, które utkwią im w pamięci na długo.DOŻYNKI 2015 JEDLINIA

DOŻYNKI 2015 JEDLINIA

Organizacja imprez plenerowych, Eventy
DOŻYNKI MIĘDZYRZECZE

DOŻYNKI MIĘDZYRZECZE

Organizacja imprez plenerowych, Eventy
DOŻYNKI BOJSZOWY NOWE

DOŻYNKI BOJSZOWY NOWE

Organizacja imprez plenerowych, Imprezy plenerowe

Kontakt

Chcesz zorganizować imprezę? Skontaktuj się z nami.