Kompleksowa organizacja imprez integracyjnych

Dowiedz się więcej

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Imprezy tego typu mają na celu zintegrować grupę ludzi poprzez wspólną zabawę, gry, szkolenia, które wymagają od uczestników zaangażowania zarówno umysłowego jak i fizycznego. Wszystko to przełamuje bariery i buduje więzi oraz umiejętności współpracy pomiędzy uczestnikami. Imprezy integracyjne mogą przybierać różne formy, od team buildingu, sportów bardziej ekstremalnych jak quady, czy off-road, poprzez gry scenariuszowe, a kończąc na wieczornych imprezach tematycznych.

Jak integrujemy pracowników Twojej firmy?

W czasie imprezy budujemy taką atmosferę, która pozwala spojrzeć na współpracownika jak na kolegę czy przyjaciela. Niezależnie od pełnionego stanowiska, każdy chociaż na moment staję się równym wśród równych. Wspólna zabawa, wykonywanie ekstremalnych zadań, rozwiązywanie problemów, niesłychanie scala zespół. Sprawia, że personel przestaje być dla siebie zupełnie obcy.

Po co integrować zespół?

Zintegrowany zespół daje poszczególnym członkom silniejsze poczucie przynależności do grupy. Gwarantuje stabilizację oraz bezpieczeństwo. W większym stopniu utożsamia pracowników z zespołem oraz firmą. W efekcie budujemy dobrą atmosferę, która sprzyja wydajniejszy oraz bardziej efektywnej pracy.

Czym dysponujemy? Jak działamy?

Organizując imprezy integracyjne dla wielu firm, wypracowaliśmy sobie koncepcje, dzięki którym zbudujemy, pogłębimy relacje wśród Twoich pracowników. Zdajemy sobie sprawę, że każda firma, a co za tym idzie grupa pracowników jest inna. Dlatego zawsze staramy się poznać Twoje oczekiwania wobec organizowanej integracji oraz poznać potrzeby grupy. Główny cel jaki stawiamy sobie w przypadku organizowania imprez integracyjnych, to zapewnienie uczestnikom integracji takich atrakcji, które zapadną im na długo w pamięci oraz wpłyną na poprawę relacji między pracownikami.ZLOT MOTOCYKLOWY YAMAHA

ZLOT MOTOCYKLOWY YAMAHA

Organizacja imprez integracyjnych, Imprezy plenerowe
OFFICE GOLF CUP

OFFICE GOLF CUP

Organizacja imprez integracyjnych, Eventy
IMPREZA INTEGRACYJNA

IMPREZA INTEGRACYJNA

Organizacja imprez integracyjnych, Imprezy integracyjne

Kontakt

Chcesz zorganizować imprezę? Skontaktuj się z nami.