Kompleksowa organizacja imprez branżowych

Dowiedz się więcej

Co możemy dla Ciebie zrobić?

W czasie naszej działalności mieliśmy przyjemność zorganizować kilkadziesiąt imprez branżowych, dla klientów z różnych branż. Jednak nie możemy pominąć faktu, że są dwa obszary, które wychodzą na czele peletonu naszych klientów – jest to branża budowlana oraz motoryzacyjna.

Dla branży budowlanej zazwyczaj organizujemy wydarzenia związane z ceremonią rozpoczęcia budowy, a co za tym idzie wmurowanie kamienia węgielnego oraz aktu erekcyjnego. Co nas niezmiernie cieszy, nasi Klienci powracają do nas, gdy dana budowa się kończy i ma nastąpić oficjalne zakończenie budowy oraz oddanie budynku do użytku. Taki eventy mogą mieć postać lunchu biznesowego, bądź bankietu.

Branża motoryzacyjna jeśli chodzi o eventy, to wbrew pozorom nie tylko prezentacja nowych modeli samochodów. Nasza firma miała przyjemność organizować otwarcie nowego salonu samochodowego, otwarcie serwisu samochodów ciężarowych, zlot motocykli, akcje promocyjne związane z wystawieniem samochodów oraz motocykli, śniadania biznesowe.

Czym dysponujemy?

Naszym największym atutem w imprezach organizowanych dla tych dwóch branży – budowlanej i motoryzacyjnej, jest niewątpliwie nasze doświadczenie. Dzięki niemu wiemy na co zwrócić uwagę jeśli chodzi o miejsce, w którym odbędzie się event, jaki powinien mieć scenariusz, co powinno znaleźć się w części oficjalnej oraz jak powinien zostać dobrany motyw przewodni imprezy. Oprócz tych kluczowych spraw, zajmujemy się również zapleczem technicznym, przygotowujemy smakowity catering oraz zadbamy o to, aby program artystyczny był dobrze dobrany. My będziemy czuwać nad tym, aby każdy szczegół był dopracowany po to, abyś Ty w czasie tego wyjątkowego eventu mógł zajmować się tylko swoimi gośćmi.POWIATOWE TARGI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I EKOLOGII

POWIATOWE TARGI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I EKOLOGII

Organizacja imprez branżowych, Targi
POLSKO-WŁOSKIE FORUM GOSPODARCZE

POLSKO-WŁOSKIE FORUM GOSPODARCZE

Organizacja imprez branżowych, Eventy
TARGI BRANŻOWE SAVPOL

TARGI BRANŻOWE SAVPOL

Organizacja imprez branżowych, Targi

Kontakt

Chcesz zorganizować imprezę? Skontaktuj się z nami.