Jak zorganizować imprezę mikołajkową?

 

Mikołajki – 6 grudnia – każdego roku w wielu przedszkolach, szkołach, sklepach, biurach i innych miejscach czas zamiera, przygotowując wszystkich do nadchodzących świąt. Mikołajki to czas szczególny, w tym dniu wręczane są małe upominki, które upamiętniają działalność Świętego Mikołaja – legendarnej postaci, biskupa z Miry, który sławił się tym, iż anonimowo wręczał różnego rodzaju prezenty potrzebującym dzieciom. Obecnie Mikołajki mają sentymentalne znaczenie, a prócz prezentów, które wręczane są dzieciom, organizuje się także różnego rodzaju imprezy – zarówno dla młodszych, jak i starszych osób.

 

I tu pojawia się pytanie – jak zorganizować najlepszą imprezę mikołajkową? Z pomocą przychodzą firmy, które specjalizują się w profesjonalnej organizacji imprez, również tych związanych z Mikołajkami czy innymi motywami świąt. Podpowiedzi, jakie znajdziemy w sieci sugerują, aby imprezy mikołajkowe były trzymane w kolorze czerwonym (bo z tym kojarzy się postać Mikołaja), były okraszone słodkościami i drobnymi upominkami dla wszystkich imprezowiczów. Oczywiście przygotowanie takiej imprezy, zakup dekoracji, organizacja zabaw i zapewnienie gościom poczęstunku to duże wyzwanie logistyczne.

Impreza mikołajkowa coraz bliżej – jak ją zorganizować?

Zbliża się impreza Mikołajkowa, a Ty nie masz pojęcia, jak ją zorganizować? Jeżeli nie chcemy lub nie mamy czasu, aby samodzielnie organizować imprezę Mikołajkową – organizowanie mikołajek na Śląsku oferuje firma, do której warto zgłosić się już teraz – wtedy mamy pewność, że specjaliści od organizacji różnego rodzaju imprez (zarówno dla dzieci, i dorosłych) znajdą czas i uświetnią 6 grudnia właśnie w naszej firmie, szkole czy nawet domu.

Organizacja imprezy jubileuszowej – dlaczego warto organizować takie imprezy?

Impreza jubileuszowa to bardzo dobry sposób na uczczenie ważnego momentu swojego życia, zarówno prywatnego jak i zawodowego. Jubileusze tradycyjnie kojarzone były przede wszystkim z imprezami rodzinnymi. Od pewnego czasu organizowane są przede wszystkim przez firmy, których celem jest świętowanie okrągłej rocznicy obecności na rynku. Czy rzeczywiście warto organizować jubileusz, czy może jest to po prostu strata ciężko zarobionych pieniędzy? Czytaj więcej

Organizacja imprezy okolicznościowej – dlaczego warto oddać przygotowanie w ręce profesjonalistów?

Chcąc zorganizować imprezę okolicznościową, która ma zachwycić gości, zadowolić najważniejszych adresatów i przede wszystkim zakończyć się stuprocentowym sukcesem – warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Jeśli mieszkacie Państwo na Śląsku i macie w planach imprezę branżową, firmową, integracyjną, plenerową, promocyjną czy bankiet lub gale – jesteście w odpowiednim miejscu. W tym artykule postanowiliśmy odpowiedzieć Wam na pytanie i przekonać Was, dlaczego warto zorganizować imprezę okolicznościową we współpracy z profesjonalistami z branży eventowej.

Czytaj więcej

Dlaczego warto inwestować w event marketing?

 

Współczesny klient zasługuje na więcej niż zwabienie i zachęcenie go do zakupów. Eventy marketingowe stwarzają wyjątkową okazję do poznania firmy, ich twórców oraz poczucia się jej integralną częścią.

Największe agencje eventowe na świecie mówią jednym głosem – rok 2018 będzie rokiem eventów marketingowych. Z badań prowadzonych przez marketerów wynika, iż eventy marketingowe są najlepszą formą promocji, ponieważ aż 80% uczestników na trwałe wiąże się z firmą. To rozwiązanie dla firm, które stawiają jakość nad ilość. Czytaj więcej