Organizacja imprezy okolicznościowej – dlaczego warto oddać przygotowanie w ręce profesjonalistów?

Chcąc zorganizować imprezę okolicznościową, która ma zachwycić gości, zadowolić najważniejszych adresatów i przede wszystkim zakończyć się stuprocentowym sukcesem – warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Jeśli mieszkacie Państwo na Śląsku i macie w planach imprezę branżową, firmową, integracyjną, plenerową, promocyjną czy bankiet lub gale – jesteście w odpowiednim miejscu. W tym artykule postanowiliśmy odpowiedzieć Wam na pytanie i przekonać Was, dlaczego warto zorganizować imprezę okolicznościową we współpracy z profesjonalistami z branży eventowej.

Czytaj więcej

Dlaczego warto inwestować w event marketing?

 

Współczesny klient zasługuje na więcej niż zwabienie i zachęcenie go do zakupów. Eventy marketingowe stwarzają wyjątkową okazję do poznania firmy, ich twórców oraz poczucia się jej integralną częścią.

Największe agencje eventowe na świecie mówią jednym głosem – rok 2018 będzie rokiem eventów marketingowych. Z badań prowadzonych przez marketerów wynika, iż eventy marketingowe są najlepszą formą promocji, ponieważ aż 80% uczestników na trwałe wiąże się z firmą. To rozwiązanie dla firm, które stawiają jakość nad ilość. Czytaj więcej